Poprawa komfortu życia jest naszym codziennym wyzwaniem

Główną misją marki New Vision Lenses jest bezkompromisowa pomoc w służbie najcenniejszego zmysłu jaki posiadamy.

Dostarczając najlepszej jakości oprawy okularowe do 2000 salonów optycznych w Polsce i za granicą, poznaliśmy doskonale potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów. Doświadczenia zdobyte w ciągu 5 lat współpracy z partnerami w branży optycznej, zainspirowały nas do podjęcia decyzji o rozszerzeniu naszej oferty o soczewki okularowe.

Prace, których priorytetem było odnalezienie idealnego partnera rozpoczęliśmy w 2020 roku. Głos naszego serca doprowadził nas do słonecznej Hiszpanii i zlokalizowanej w Barcelonie siedziby Industrias de Óptica Prats – renomowanego producenta oftalmiki. Zachwyceni jego profesjonalizmem, pasją do technologii i innowacji, przystąpiliśmy do pracy nad naszą marką soczewek okularowych New Vision Lenses. Najistotniejszym wyzwaniem było stworzenie listy produktów spełniających oczekiwania polskiego rynku optycznego oraz zagwarantowanie rozwiązań na miarę potrzeb klienta ostatecznego. Tak oto zrodziła się polsko – hiszpańska jakość będąca współpracą New Vision Optica i Industrias de Óptica Prats – marki stworzonej w 1969 roku przez wybitnego inżyniera Francisco Prats’a.

Lata badań i współpracy ze specjalistami z dziedziny optyki doprowadziły firmę Prats do ugruntowanej pozycji w sektorze soczewek okularowych, prężnego rozwoju i obecności na 4 kontynentach. Jesteśmy dumni, że do grona ścisłych partnerów marki dołączyła nasza polska firma.

Dziś dzięki przełomowej technologii i unikalnym rozwiązaniom w produkcji jesteśmy w stanie zagwarantować niedostępną wśród producentów oftalmiki w kraju korelację jakości i ceny, a rozszerzenie oferty dla optyków poprzez portfolio nowych soczewek okularowych z segmentu premium, w połączeniu z naszym doświadczeniem w projektowaniu opraw okularowych, pozwalają nam stanąć w roli kompleksowego partnera dla każdego, nowoczesnego salonu optycznego.

 

“Będziemy trwać w naszych działaniach,
aby sprostać Twoim oczekiwaniom każdego dnia…”

Prezes Zarządu New Vision Optica

portfolio New Vision Optica

Czy znasz już oprawy okularowe 
New Vision Optica?