Poznaj nasze produkty

Soczewka jednoogniskowa SV RX Personal 

przeznaczona dla osób aktywnych, podążających za nowymi trendami

SV RX Personal to jednoogniskowa soczewka  stworzona w technologii freeform. Jej technicznie zaawansowana konstrukcja zapewnia widzenie najwyższej jakości – ostrość widzenia obliczana jest w każdym jej punkcie, nawet w strefie peryferyjnej.

Wyliczenia te eliminują błędy i aberracje, a soczewki mogą być optymalizowane dla indywidualnej korekcji oraz innych parametrów odpowiadających konkretnemu użytkownikowi.

Ich cyfrowa konstrukcja zapewnia ostrzejszy obraz w szerszym polu widzenia niż w jakichkolwiek konwencjonalnych soczewkach jednoogniskowych. Rezultatem jest niezwykle cienka i lekka soczewka z niespotykaną dotąd estetyką.

Soczewki RelaxView

Soczewki relaksacyjne – soczewki z technologią wspomagającą akomodację

W świecie cyfrowej nauki i pracy, chcemy zapewnić maksymalną precyzję widzenia oraz zapobiegać negatywnym skutkom wpływu urządzeń elektronicznych. Soczewki RelaxView zapewniają wsparcie systemu akomodacji, dzięki czemu układ wzrokowy przy pracy z komputerem, ekranem monitora lub tabletem może zostać zrelaksowany i w pełni wykorzystany podczas długotrwałej pracy z urządzeniami cyfrowymi.

Soczewki RelaxView pozwalają przywrócić pełny komfort podczas wielu czynności w bliskich odległościach.
Konstrukcja soczewek posiada strefę do dali, która umożliwia komfortowe codzienne funkcjonowanie oraz strefę wsparcia redukującą zmęczenie wzroku. Specjalna strefa wsparcia umieszczona jest w dolnej części soczewki i przeznaczona do dynamicznego użytkowania na bliskim dystansie pracy. Możemy je dedykować do większości konstrukcji opraw, aby stworzyć idealne połączenie komfortowego widzenia i indywidualnego stylu życia użytkownika.

Soczewki RelaxView: do wyboru 4 poziomy wsparcia akomodacji +0.45 / +0.65 / +0.85 / +1.10

Soczewki biurowe OfficeView

Soczewki biurowe są rodzajem wieloogniskowych soczewek okularowych. Szkła tego typu posiadają dwie strefy widzenia: strefę bliży – która umożliwia czytanie tekstu z niewielkiej odległości, oraz strefę odległości pośrednich – która umożliwia komfortową pracę z komputerem lub rozmowę z klientem.

Redukują zmęczenie oczu nawet przy długotrwałym korzystaniu z ekranów oraz pozwalają zachować naturalną postawę głowy i ciała. Uwzględniając parametry pacjenta i jego preferencje zapewniają wyraźne widzenie w zakresie odległości od 40 cm do około 8 m (w zależności od wyboru soczewki).

Soczewki progresywne

ViMaster PRO:

Maksymalnie spersonalizowana soczewka progresywna

Soczewki progresywne ViMaster Pro wprowadzają do rodziny ViMaster maksymalny stopień indywidualizacji. Możliwość dostosowania do każdego typu opraw okularowych, pozwala zaoferować najlepsze soczewki progresywne dla najbardziej wymagających użytkowników.
System ViMaster View daje narzędzia w postaci technologii precyzyjnego tworzenia soczewek progresywnych.

ViMaster Expert:

Specjalistyczna soczewka progresywna

Soczewki progresywne ViMaster Expert to wysoki stopień indywidualizacji i zwiększenie pól widzenia, aby sprostać rosnącym wymaganiom układu wzrokowego. Gwarantują idealne widzenie nawet dla najbardziej wymagających klientów, w szczególności z anizometropią. Jedną z zastosowanych technologii przy produkcji soczewki ViMaster Expert jest technologia Freeform & Pro in Pro.

ViMaster SMART:

Funkcjonalna soczewka progresywna

ViMaster Smart to drugi poziom optymalizacji soczewek rodziny ViMaster. Jest to rozwiązanie obliczane w czasie rzeczywistym dzięki procesowi kalkulacji i narzędziom Freeform. Precyzyjne stworzenie indywidualnej powierzchni soczewki zależne jest od parametrów użytkowania okularów. Zapewnia zoptymalizowane widzenie dla wszystkich użytkowników soczewek progresywnych. Unikalne połączenie technologii, zdolności adaptacyjnych i innowacji oferuje szerokie obszary widzenia w każdej strefie, wygodę użytkowania i przejrzysty obraz. Technologia 3D Vision Adapt gwarantuje idealne dopasowanie widzenia na bliską odległość (optymalizacja insetu). Znajdujemy w tym rozwiązaniu najlepszy balans dla każdego przypadku korekcji,

ViMaster ONE:

Komfortowa soczewka progresywna

ViMaster One to pierwszy poziom optymalizacji soczewek progresywnych w ofercie
New Vision Lenses. Wykonane w technologii Freeform, oferują ponad 40% szersze pola widzenia w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań. Zapewniają bardzo dobre odwzorowanie obrazu dla początkujących użytkowników, jak i dla osób, które wybierają kolejną parę soczewek progresywnych. Gwarantują wygodę oraz komfortowe widzenie podczas codziennego użytkowania. Jest to precyzyjne rozwiązanie w dobrej cenie. Podczas zamawiania nie ma konieczności pobierania parametrów indywidualnych użytkownika. Wystarczy podać PD oraz wysokość montażu. Są zoptymalizowane pod względem średnicy i powierzchni dynamicznej soczewki.

ViMaster DRIVE:

optymalne widzenie w każdych warunkach

Około 80% użytkowników okularów progresywnych prowadzi samochód. ViMaster Drive zostały zaprojektowane po to, by zwiększyć bezpieczeństwo, komfort na drodze i zapewnić dobre widzenie kierowcy. Soczewki ViMaster Drive posiadają również specjalny filtr ochronny LifeTech Drive, który w połączeniu z dedykowaną powłoką zapobiega oślepianiu kierowcy, zwiększa kontrast i ostrość widzenia, zwłaszcza po zmroku. Ten rodzaj soczewek umożliwia szybszą ocenę odległości i sytuacji na drodze oraz minimalizuje uciążliwe odbicia świetlne. Wpływa to na poprawienie widoczności obiektów na drodze – znaków, innych aut, a nawet pieszych.