1.5 Easy ORG Polar
(Brązowy, Zielony, Szary)
z powłoką Hard

Sferyczna soczewka jednoogniskowa polaryzacyjna

Nowoczesne soczewki przeciwsłoneczne z filtrem polaryzacyjnym – Easy ORG POLAR – reprezentują zaawansowaną technologicznie konstrukcję, produkowaną zgodnie z najwyższymi standardami jakości. Ten rodzaj soczewek wyposażony jest w filtr, który eliminuje poziome odblaski z powierzchni, takie jak te pochodzące od wody, szyb pojazdów czy mokrej nawierzchni drogi.

Dostępna w kolorach: brązowym, zielonym oraz szarym.

O polaryzacji

Polaryzacja usuwa odblaski powstające w wyniku odbicia światła od płaskich powierzchni, co przekłada się na poprawę komfortu, głębi widzenia oraz kontrastu obrazu. To rozwiązanie jest odpowiednie nie tylko dla kierowców. Soczewki z filtrem polaryzacyjnym zmniejszają odblaski drogowe na szybie samochodu, co zwiększa widoczność i komfort jazdy. Ponadto, ze względu na ich skuteczność w blokowaniu odblasków z różnych powierzchni, takich jak śnieg czy tafla wody, są coraz częściej wybierane do wielu dziedzin sportowych, takich jak sporty wodne, bieganie, wycieczki górskie czy sporty rowerowe.

Soczewki POLAR są dostępne z antyrefleksami z rodziny LifeTech oraz dedykowaną powłoką Lifetech Sun.

LifeTech Sun

Lifetech Sun to wielowarstwowa powłoka do okularów przeciwsłonecznych nakładana od wewnętrzenej strony. Ta dodatkowa wartstwa umieszczona od strony oka nie wpływa na barwę soczewki, ale eliminuje wszelkie, niepożądane odblaski,

chroniąc również wzrok przed niekorzystnymi warunkami środowiska i promieniowaniem UV. Cechuje ją wyjątkowa łatwość czyszczenia i duża odporność na zarysowania.

Czy wiesz czym są sferyczne soczewki jednoogniskowe?

Soczewki sferyczne są najczęściej wykorzystywane do korekcji podstawowych wad wzroku – krótkowzroczności i nadwzroczności. Dzięki temu, że kształt soczewki sferycznej oparty jest na wycinku kuli najlepszą koncentrację wiązki światła uzyskujemy w jego centrum. Dzięki temu moc optyczna zachowana jest na całej powierzchni soczewki. Warto jednak wiedzieć, że im dalej od centrum soczewki , tym bardziej widoczne są aberracje (zniekształcenia obrazu związane ze zmianą grubości soczewki).

To specjalnie zaprojektowane soczewki okularowe, które pomagają skutecznie korygować wady sferyczne oraz sfero-cylindryczne, czyli takie, które występują, gdy krzywizna optyczna soczewki nie jest równomierna we wszystkich kierunkach, co może prowadzić do nieprawidłowego ustawienia ogniskowej obrazu na siatkówce oka.

Magazynowe soczewki jednoogniskowe 1.5 Plana Compact są dedykowane zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów, zapewniając doskonałe widzenie bez kompromisów.

Dla osób noszących soczewki jednoogniskowe możliwe jest doświadczenie znacznej poprawy widzenia zarówno w bliskiej, jak i dalekiej odległości, w zależności od rodzaju wady, która jest korygowana. Soczewki 1.5 Plana Compact są starannie dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdej osoby, aby zapewnić maksymalny komfort i skuteczność korekcji wzroku.

Dzięki naszym sferycznym soczewkom jednoogniskowym 1.5 Plana Compact możesz cieszyć się życiem z klarownym i wyraźnym widzeniem.

Wybierz profesjonalizm i skorzystaj z naszej oferty, aby odkryć nowy wymiar komfortu wzrokowego!

O szczegóły zapytaj swojego optyka.

New Vision Optica Sp. z o.o. jako producent informuje, że soczewki New Vision Lenses są wyrobem medycznymi. Należy używać ich zgodnie z instrukcją lub etykietą.