1.67 Easy ORG MCV

Odkryj doskonałą jakość widzenia dzięki naszym sferycznym soczewkom jednoogniskowym
1.67 Easy ORG MCV!

– CIENKA I LEKKA KONSTRUKCJA

Nasze soczewki są nie tylko efektywne, ale także wyjątkowo komfortowe w noszeniu. Soczewki 1.67 Easy ORG MCV są cieńsze o 40% w porównaniu do standardowych soczewek.

– ŁATWA CODZIENNA PIELĘGNACJA

Z myślą o Twojej wygodzie stworzyliśmy soczewki, które są łatwe do utrzymania w doskonałym stanie.

– IDEALNE DO WYMAGACJĄCYCH KONSTRUKCJI OPRAW

Soczewki 1.67 Easy ORG MCV są wyjątkowo wytrzymałe. Dlatego sprawdzą się w różnych, nawet najbardziej futurystycznych rodzajach opraw tj. “żyłka”, czy “patent”. Dzięki czemu niwelujemy przeszkody ergomoniczne, a Ty możesz cieszyć się wspaniałym widzeniem w ulubionej, oprawie, która w pełni oddaje Twój styl.

Dlaczego warto wybrać soczewki magazynowe
1.67 Easy ORG MCV?

Magazynowe soczewki jednoogniskowe są dedykowane zarówno dla dalekowidzów jak i krótkowidzów, zapewniając doskonałe widzenie bez kompromisów.

Wyróżniają się tym, że ich grubość została zredukowana o 40%! w porównaniu do standardowych soczewek. Co sprawia, że soczewki są idealnym rozwiązaniem dla ludzi potrzebujących wyższej korekcji wzrokowej, zachowującprzy tym pełną estetykę okularów korekcyjnych.

Dzięki precyzyjnym dostosowaniom do indywidualnych potrzeb, nasze soczewki zapewniają nie tylko ostrość widzenia, ale także maksymalny komfort noszenia. 

Skorzystaj z profesjonalnej korekcji wzroku i ciesz się życiem z klarownym widzeniem dzięki soczewkom jednoogniskowym 1.67 Easy ORG MCV.

Zachęcamy do skonsultowania się z optykiem, aby uzyskać więcej szczegółów na temat naszych rozwiązań i znaleźć takie, które będą idealną odpowiedzią na potrzeby dla Twojego wzroku.

New Vision Optica Sp. z o.o. jako producent informuje, że soczewki New Vision Lenses są wyrobem medycznym. Należy używać ich zgodnie z instrukcją lub etykietą.