1.6 BSS LifeTech

Poszukujesz świetnego rozwiązania w przystępnej cenie, które zapewni Ci doskonałą jakość widzenia? Świetnie trafiłeś! Przedstawiamy sferyczne soczewki jednoogniskowe 1.6 Bss Lifetech!

– BLOKADA ŚWIATŁA NIEBIESKIEGO (BSS) wbudowana w masę soczewki

– CIENKA I LEKKA KONSTRUKCJA, która gwarantuje przejrzystość materiału bez wpływu na percepcję barw

– ŁATWOŚĆ W CODZIENNEJ PIELĘGNACJI

– IDEALNE DO „TRUDNYCH” OPRAW, doskonale sprawdzają się w montażu w oprawach typu „żyłka” i „patent”

– WYSOKA ODPORNOŚĆ NA ZARYSOWANIA dzięki powłoce LifeTech

Dlaczego warto wybrać soczewki magazynowe
1.6 BSS LifeTech ?

Soczewki 1.6 Bss Lifetech należą do grupy magazynowych soczewek jednoogniskowych. To specjalnie opracowane soczewki okularowe, które skutecznie eliminują wady sferyczne. Takie wady występują, gdy krzywizna optyczna soczewki nie jest równomierna we wszystkich kierunkach, co skutkuje nieprawidłowym ustawieniem ogniskowej obrazu na siatkówce oka.

Dzięki zastosowanej technologii, soczewki specjalizują się w korekcji problemów, takich jak krótkowzroczność (miopia) lub dalekowzroczność (hypermetropia), gwarantując doskonałą ostrość widzenia. Warto podkreślić, że sferyczne soczewki skupiają się wyłącznie na eliminacji jednej wady wzroku, co odróżnia je od soczewek cylindrycznych, dedykowanych również korygowaniu astygmatyzmu.

Osoby korzystające ze sferycznych soczewek jednoogniskowych mogą odczuć znaczną poprawę widzenia zarówno na krótkie, jak i długie dystanse, w zależności od rodzaju korygowanej wady.

Nasze soczewki są precyzyjnie dostosowywane do indywidualnych potrzeb, gwarantując maksymalny komfort i skuteczność korekcji wzroku. Dzięki sferycznym soczewkom jednoogniskowym 1.6 Bss LifeTech możesz cieszyć się życiem z wyraźnym i klarownym widzeniem. Wybierz profesjonalizm i skonsultuj się z optykiem, aby uzyskać więcej szczegółów.

Dowiedz się więcej o powłoce LifeTech.

New Vision Optica Sp. z o.o. jako producent informuje, że soczewki New Vision Lenses są wyrobem medycznymi. Należy używać ich zgodnie z instrukcją lub etykietą.