1.56 Easy Sunbreak G i B MCV

1.5 Easy Sunbreak G i B MCV Sferyczna, fotochromowa soczewka jednoogniskowa

Sferyczna, fotochromowa soczewka jednoogniskowa

– SOCZEWKA MAGAZYNOWA

– SOCZEWKA FOTOCHROMOWA NOWEJ GENERACJI

– ZUPEŁNIE PRZEJRZYSTA W POMIESZCZENIACH

– DOSTĘPNE KOLORY: SZARY I BRĄZOWY

Powłoka MCV

– Hydrofobowość – zabezpiecza soczewkę przed płynami;

– Super anty odblaskowość – estetyka i komfort bez widocznych flar światła;

– Odporność na zarysowania – przekładająca się na długą żywotność soczewki.

Indeks 1.5

Indeks 1.5 to standardowy materiał o wysokiej jakości optycznej. Soczewki wykonane z tego materiału są lekkie i mogą być dodatkowo poddawane zabiegom barwienia oraz uszlachetnianiu powierzchni poprzez nanoszenie powłok antyrefleksyjnych LIftech. Jest to optymalne rozwiązanie dla wielu użytkowników.

Czy wiesz czym są sferyczne soczewki jednoogniskowe?

Soczewki sferyczne są najczęściej wykorzystywane do korekcji podstawowych wad wzroku – krótkowzroczności i nadwzroczności. Dzięki temu, że kształt soczewki sferycznej oparty jest na wycinku kuli najlepszą koncentrację wiązki światła uzyskujemy w jego centrum. Dzięki temu moc optyczna zachowana jest na całej powierzchni soczewki. Warto jednak wiedzieć, że im dalej od centrum soczewki , tym bardziej widoczne są aberracje (zniekształcenia obrazu związane ze zmianą grubości soczewki).

To specjalnie zaprojektowane soczewki okularowe, które pomagają skutecznie korygować wady sferyczne oraz sfero-cylindryczne, czyli takie, które występują, gdy krzywizna optyczna soczewki nie jest równomierna we wszystkich kierunkach, co może prowadzić do nieprawidłowego ustawienia ogniskowej obrazu na siatkówce oka.

Magazynowe soczewki jednoogniskowe 1.5 Plana Compact są dedykowane zarówno dla dalekowidzów, jak i krótkowidzów, zapewniając doskonałe widzenie bez kompromisów.

Dla osób noszących soczewki jednoogniskowe możliwe jest doświadczenie znacznej poprawy widzenia zarówno w bliskiej, jak i dalekiej odległości, w zależności od rodzaju wady, która jest korygowana. Soczewki 1.5 Plana Compact są starannie dostosowywane do indywidualnych potrzeb każdej osoby, aby zapewnić maksymalny komfort i skuteczność korekcji wzroku.

Dzięki naszym sferycznym soczewkom jednoogniskowym 1.5 Plana Compact możesz cieszyć się życiem z klarownym i wyraźnym widzeniem.

Wybierz profesjonalizm i skorzystaj z naszej oferty, aby odkryć nowy wymiar komfortu wzrokowego!

O szczegóły zapytaj swojego optyka.

New Vision Optica Sp. z o.o. jako producent informuje, że soczewki New Vision Lenses są wyrobem medycznymi. Należy używać ich zgodnie z instrukcją lub etykietą.